Vom Wald das Beste. – Nationalparkregion Bayerischer Wald

Uit het bos het beste TEAM

Daniel Eder

Geschäftsführer

Konrad-Wilsdorf-Straße 1, 94518 Spiegelau Tel.: +49 (0) 8553 8919-166 eder@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Daniel Leer meer...

Robert Kürzinger

Kantoor
Pers | CI | Beurs Bevoegde ondertekenaar

Telefoon: +49 (0) 8553 8919-167 kuerzinger@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Robert Leer meer...

Sabine Lemberger

Kantoor
Online en sociale media Marketing

Tel.: +49 (0) 8553 8919-173 lemberger@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Sabine Leer meer...

Andrea Schopf

Kantoor
Human Resources Boekhouding

Telefoon: +49 (0) 8553 8919-168 schopf@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Andrea Leer meer...

Patrick Pfeifer

Hoofd van de Toeristen-Info Beierse Eisenstein

Tel.: +49 (0) 9925 9019-002 pfeifer@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Patrick MEER LEREN...

Heidi Kraus-Mühlbauer

Toeristische Info Beierse Eisenstein
Teambuilding | Vrijetijdsbesteding | Kruidenonderwijs

Tel.: +49 (0) 9925 9019-004 kraus-muehlbauer@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Heidi MEER LEREN...

Pavla Hollmann

Toeristen-info Bayerisch Eisenstein
Grensoverschrijdende activiteiten | Fietstochten

Tel.: +49 (0) 9925 9019-003 hollmann@ferienregion-nationalpark.de

Uit het bos het beste: Pavla LEER MEER...

Sabine Mühlbauer

Directie Toeristen-info Lindberg
Verkoop | Nationaal Park CARD | Programma's voor volwassenen | Teambuilding

Telefoon: +49 (0) 9922 7099-022 muehlbauer@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Sabine LEER MEER...

Bettina Riedersberger

Toeristen-info Lindberg
Partner

Tel.: +49 (0) 09922 7099-023 riedersberger@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Bettina MEER LEREN...

Cornelia Schweikl

Toeristische informatie Langdorf

Tel.: +49 (0) 9921 9489-021 langdorf@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Conny LEARN MORE...

Eva Rossberger

Toeristen-info Zwiesel
Verkoop: Groepsreizen: Beurs: Pers

Telefoon: +49 (0) 9922 7099-014 rossberger@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Eva.. .

Nicole Tischler

Toeristen-info Zwiesel
Vrije tijd

Tel.: +49 (0) 09922 7099-012 tischler@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Nicole MEER LEREN...

Karin Vos

Toeristen-info Zwiesel
Nationaal Park CARD | Openbaar Vervoer | Programma's voor volwassenen | Tourinfra

Tel.: +49 (0) 9922 7099-013 fuchs@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Karin LEER MEER...

Kurt Joachimsthaler

Directie Toeristen-Info Frauenau
Gegevensbescherming | EDP | Beurzen | Mountainbike

Telefoon: +49 (0) 9926 7979-002 joachimsthaler@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Kurtl LEER MEER...

Christian Köppl

Toeristische informatie Frauenau
Vrijetijdsbesteding | Huisstijl

Telefoon: +49 (0) 9926 7979-003 koeppl@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Christian MEER LEREN...

Josef Sweet

Management Toeristen-Info Schönberg-Eppenschlag
Gegevensbescherming

Tel.: +49 (0) 8554 960-442 suess@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Sepp LEARN MORE...

Sonja Eder

Toeristen-info Schönberg-Eppenschlag
Verkoop | Groepsreizen

Tel.: +49 (0) 8554 8969-000 s.eder@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Sonja MEER LEREN...

Yvonne Achatz

Toeristische Info Schönberg-Eppenschlag

Tel.: +49 (0) 8554 9604-46 achatz@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Yvonne MEER LEREN...

Theresa Resch

Hoofd van de Toeristen-Info Spiegelau
Verkoop | Groepsreizen | Tourinfra | Openbaar Vervoer | Nationalpark-CARD

Telefoon: +49 (0) 8553 8919-136 resch@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Theresa

Ingrid Brunnbauer

Toeristen-info Spiegelau
GGV & Print

Telefoon: +49 (0) 8553 8919-137 brunnbauer@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Ingrid MEER LEREN...

Marina Waldhauser

Toeristen-info Spiegelau
Beurs | Statistieken | Huisstijl

Tel.: +49 (0) 8553 8919-138 waldhauser@ferienregion-nationalpark.de

Uit het oerwoud het beste: Marina LEER MEER...

Stefanie Ranzinger

Directie Toeristische-Info St. Oswald-Riedlhütte
Tourinfra | Online & Sociale Media | Online Winkel Ondernemingsraad (Voorzitter)

Tel.: +49 (0) 8553 8919-202 ranzinger@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Steffi MEER LEREN...

Ina Mayer

Toeristische Info St. Oswald-Riedlhütte
Jaarbeurs | GGV & Print | Partner | Online Shop Volwassen programma's.

Tel.: +49 (0) 8553 8919-201 mayer@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Ina MEER LEREN...

Sonja Weber

Toeristen-info Neuschönau
TI-Team Hohenau-Mauth-Neuschönau | Beurs | Vrije tijd aanbiedingen

Tel.: +49 (0) 8558 7389-014 weber@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Sonja LEER MEER...

Sabrina Dillinger

Toeristen-info Neuschönau
TI-Team Hohenau-Neuschönau-Mauth | Openbaar Vervoer | Nationaal Park CARD

Tel.: +49 (0) 8558 7389-012 dillinger@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Sabrina MEER LEREN...

Monika Deuschinger

Toeristen-info Neuschönau
TI Team Hohenau-Mauth-Neuschönau | Teambuilding

Telefoon: +49 (0) 8558 7389-013 deuschinger@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Moni LEARN MORE...

Simone Schopf

Toeristen-info Hohenau
TI-Team Hohenau-Mauth-Neuschönau | Verkoop: Groepsreizen. Tour Portaal | Volwassenen Programma's | Ondernemingsraad

Tel.: +49 (0) 8558 7389-022 s.schopf@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Simone MEER LEREN...

Beatrice Eller

Hoofd van Tourist-Info Mauth
TI-Team Hohenau-Mauth-Neuschönau | Online & Social Media | Huisstijl | Pers & Communicatie | Ondernemingsraad

Telefoon: +49 (0) 8557 7919-002 eller@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Bea MEER LEREN...

Michaela Ned

Toeristen-info Mauth
TI Team Hohenau-Mauth-Neuschönau | Programma's voor volwassenen | Teambuilding

Tel.: +49 (0) 8557 7919-003 ned@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD de beste: Michi LEER MEER...

Helena Schwankl

Auszubildende

Toeristen-info Mauth
TI-Team Hohenau-Mauth-Neuschönau

Tel.: +49 (0) 8557 7919-004 schwankl@ferienregion-nationalpark.de

Van de WALD het beste: Helena MEER LEREN...